3M 08909 Vosk do dutín v spreji, číry, 500 ml
Kód: 08909Súvisiaci tovar

Kvalitná číra maskovacia fólia . Je určená na ochranu nelakovaných častí počas lakovania.Rýchla aplikácia pomocou pásky, ktorá je súčasťou fólie. Rozmer 1,10 m x 25 m šírka lepiacej pásky 25 mm.

Prémiová plastová fólia s vysokou hustotou, ktorá odoláva vzniku vlhkých odtlačkov alebo matných miest na striekanom povrchu automobilu. Táto prémiová fólia umožňuje jednoduchú manipuláciu a zvýšenú priľnavosť na vozidle. Okrem toho bola navrhnutá tak, aby sa páska dala premiestňovať bez trhania a tiež sa ľahšie reže pre lepšiu manipuláciu okolo tvarovaných plôch karosérie. Po dobu 1 hodiny zvládne teplotu až do 120°C, čo umožňuje využiť všetky metódy sušenia, vrátane infračervených lámp a pecí. Horná strana povrchu fólie je špeciálne ošetrená pre poskytnutie skvelej priľnavosti k farbám riediteľným riedidlom alebo vodou, pričom zabraňuje odlupovaniu farby počas procesu prelakovania.

Číra maskovacia fólia 3M™ sa staticky prilepí na auto, aby pevne obalila želaný povrch.

Táto penová páska s vysokou hustotou a akrylovým lepidlom na oboch stranách poskytuje vysokú lepiacu silu. Je ideálna na lepenie ťažko lepiteľných spojov, ako sú napríklad bočné lišty a značky. Bežne používaná výrobcami automobilov

Reflexná páska na označenie pevných častí vozidiel (hliník, nehrdzavejúca oceľ, autolak). Zabezpečuje rovnomernú úroveň odrazu vo zvislej aj vodorovnej rovine (požiadavka konceptu európskej legislatívy EHK-ECE 104 na značenie vozidiel). Svojim zložením zaisťuje niekoľkokrát vyššiu reflexivitu než u štandardného reflexného filmu.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: | 3M Nátery, lepidlá, tmely |
---|---|
Hmotnosť: | 0.475 kg |
EAN: | 3134375405713 |

3M™ Scotch-weld™ Epoxidové lepidlo DP490, čierne, 50 ml. Epoxidové lepidlo 3M™ Scotch-Weld™ DP490 je čierne, tixotropné, dvojzložkové epoxidové lepidlo so zvlášť dobrými aplikačnými vlastnosťami. Je určené pre použitie tam, kde je požadovaná maximálna húževnatosť a vysoká pevnosť.

Vďaka ochrannému nástreku proti odletujúcim kamienkom 3M™ môžete zreprodukovať ochranný nástrek od výrobcu vozidla. Náš ochranný nástrek na báze gumy má vynikajúcu odolnosť voči odletujúcim kamienkom a je k dispozícii v čiernej, bielej a sivej farbe. Ak chcete vytvoriť strednú až hrubú textúru, stačí zmeniť spôsob aplikácie.

3M 08852 Vosk do dutín Cavity Wax PLUS. 3M™ Vosk do dutín PLUS 08852 je jednoduchý a efektívny spôsob zabezpečenia ochrany proti korózii, čo je jeden z najdôležitejších krokov počas opravy auta.

3M™ flexibilná pena je jednoduchý a efektívny spôsob výroby náhrady za OEM flexibilnú penu,
používanú v automobilových aplikáciách. Pracovný čas 40 sekúnd zaisťuje rýchlu
aktiváciu v uzavretých dutinách a úzkych dutinách, úplné vytvrdnutie je jedna hodina. Tento dvojzložkový uretánový penový materiál je balený v 200 ml kartuši s využitím statického miešania na priamu aplikáciu.
Jedna 200 ml kartuša sa zväčší na približne 185 kubických centimetrov

Superrýchle lepidlo na plasty slúži k oprave väčšiny plastových častí vozidiel. Môžete rekonštruovať, tvarovať a spájať plasty všetkého druhu. Naše lepidlo tuhne veľmi rýchlo, čo znamená že nie je potrebný akcelerátor.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.